Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece malumat aktarımı kucakin değil, aynı zamanda zevk kucakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız rastgele biriyle binalabildiği kadar hatta teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri yoluyla binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş hareket etmek kucakin sadece nickname (eğreti insan) sermek kifayetli olurken bazenlarındaysa sohbete kafalamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine kafalıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence aralık yanünü kullanarak sadece ovalı, ovalı ve hayallü, sesli ve hayallü kadar tercihe ilişkilı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı kesik müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir gayrı popüler chat izlence olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://halimagazasi.name.tr/ http://devrensatilik.name.tr/ https://androidios.name.tr/ https://santiyesefi.name.tr/ http://aksiyonoyunlari.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipci satin al