Sarayköy SEO

Hala sizin için hangi stratejinin uygun olduğunu mu merak ediyorsunuz? Size ücretsiz bir danışmanlık hizmeti vermekten veya bir web sitesi denetimi yapmaktan ve işletmeniz ve bütçeniz için doğru pazarlama stratejisini uygulamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), dijital pazarlamanın daha gizemli yönlerinden biridir; Anlaşılması veya yönetilmesi zor, gizli kurallar tarafından yönlendirilen ve “beni mağaramda yalnız bırak ve sihirle çalışmama izin ver” satıcıları tarafından yönetiliyor. Ama önemli; SEO’nuzda uygun bir iş yapmadan çevrimiçi pazarlamayla başarılı bir şekilde uğraştığınızı iddia edemezsiniz.

Şimdi, Google’ın sitenizi tararken bulduğu şey hakkında konuşmamız gerekiyor. Google, sitenizin ve her sayfanın neyle ilgili olduğunu bulmalıdır. Google bir sayfayı taradığında, doğru bir şekilde dizine eklemek ve sıralamak için sayfanın neyle ilgili olduğunu çözebilmelidir. Kuralların devreye girdiği yer burasıdır. Unutma, bir botu memnun etmeye çalışıyoruz. Akıllı bir bot, ama yine de bir bot. Başlamak için ilk yer, başlıklarınızın, başlıklarınızın ve meta açıklamalarınızın olabildiğince sağlam olduğundan emin olmaktır. Tek tek girişlerin bir Arama Motoru Sonuçları Sayfasında (SERP) nasıl göründüğüne hepimiz aşinayız: Başlık — Bu, bir arama sonucundaki tıklanabilir ilk kopyanın satırıdır ve ayrıca sayfa başlığı olarak sayfanın HTML’sine yerleştirilmelidir. Kesinlikle uygun hedef anahtar kelimeleri içermelidir. Meta Açıklama — Bu, arama sonuçlarında başlığın altındaki siyah kopyadır. Buradaki amaç “tıklamayı satmaktır.” Kopya, okuyucu için Google’dan daha fazla yazılmalıdır; Google metalara çok fazla dikkat etmez. Başlık — Ziyaretçiler sayfaya ulaştığında, sayfa başlığı okuyucuya sürpriz yapmamalı ve metada verilen sözü yerine getirmeye devam etmelidir. Başlık, önemli anahtar kelimelerinizi içermeli ve çok spesifik olmalıdır. Google, sitenizin arka ucunda sayfa için yazılmış bir meta açıklama bulamazsa, istediği şeyi ekler. Bazen bunu yine de yapar, ancak metaları doğru yazarsanız ve geliştiricinizin bunları sitenize yüklemesini sağlarsanız, okuyucularınızın arama sonuçlarında gördükleri üzerinde kontrol sahibi olma şansınızı artıracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://halimagazasi.name.tr/ http://devrensatilik.name.tr/ https://androidios.name.tr/ https://santiyesefi.name.tr/ http://aksiyonoyunlari.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipci satin al