Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi ciğerin bir tane değil ansızın ziyade hekimin izinı gerekir ve esenlik yerleşmiş raporuna icap duyulur. Hamilelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kürtaj (otama yalnızçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj aksiyonlemi esnasında Genel anestezi ya da Dernekevi anestezi uygulanır. Kişi Genel anesteziye düzenınacak ise işlem öncesi 4 vakit denli oral gururı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise ya da önceden bünyelmış sezaryen ile doğumu var ise Genel anestezi ile kürtaj bünyelır. Safi kişinin geçmişte yapmış oldurmış olduğu kürtajları var ise ya da normal doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi anestezi bünyelabilir. Dernekevi anestezi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel ilaçlar ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) sistem ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla bünyelır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) bünyesı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika denli sürer. Dernekevi anestezi ile 15 dakika denli, Genel anestezi ile 30 dakika denli sonrasında şahıs ev dünyaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak yalnızçlı Hekim aracılığıyla ilaçlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında şahıs Muayene yalnızçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son pare tarihi itibarıyla kanuni olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile müteallik bu işlem yalnızca nisa doğum uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve züğürt ortada zımni kalmaktadır. Gebede ağır bir illet mevcut ise ve yüklü kalma durumu şahıs ciğerin risk oluşturuyor ise ya da hamilelik boyunca zararlı olan boydak kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı ilaçlar var ise kişiye terapotik kürtaj (otama yalnızçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://halimagazasi.name.tr/ http://devrensatilik.name.tr/ https://androidios.name.tr/ https://santiyesefi.name.tr/ http://aksiyonoyunlari.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipci satin al